Proje: Vali Konakları 2

Yeryüzü cenneti Antalya’nın en gözde bölgelerinden olan Döşemealtında yükselmektedir. 

Vali Konakları'nda üyelerimize elit bir yaşam sunuyoruz. Bakanlarımız, Valilerimiz, üst düzey Hakim – Savcılarımız, Bürokratlarımızın, Profesörlerimizin ve önde gelen iş adamlarımızın üye olduğu kooperatifimizde şeffaflık temel ilkemizdir.

Merkeze göre 5-6 derece daha serin olmasının yanında nem oranının Antalya merkeze göre oldukça düşük olması, betonlaşmanın, gürültü kirliliğinin olmaması, kişi başına düşen yeşil alanın çok yüksek olması, doğayla iç içe olması bölgemizin en önemli avantajlarından biridir.

Özellikle yerel yönetimin 3 kattan fazla imar vermediği bölgede; sizlere aileniz ve sevdiklerinizle kent hayatını ve Antalya’nın doğal güzelliklerini bir arada yaşama imkânı sunuyoruz.

Antalya merkeze ve denize araçla 15 dakika, 
Havaalanına 20 dakika, 
Akdeniz Üniversitesi Hastanesine 10 dakika, 
Akdeniz Uluslararası Üniversiteye 3 dakika uzaklıkta yer alan Vali konakları 2,  125.000 m2 lik bir arazi üzerinde 420 konut ve 30 adet sosyal tesisten oluşmaktadır.

 2+1 DAİRELER  

Normal 2+1 daireler  %30 peşinat. Kalanı da uygun ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Orta katlarımızın 105 m2 ,bahçe katlarımızın 101/105 m2 + 47m2-52m2  yeşil bahçe ve çatı dublekslerimizin (4+1 oluyor dubleksler)  ise 179 m2 kullanım alanları  mevcuttur. 2+1 dairelerin bahçeleri 47 m2-52 m2 arasında değişmektedir.

Yerden ısıtmalı doğalgaz, ısıtma - soğutma klimalı, akıllı ev sistemli, mutfak ankastreli (davlumbaz, fırın, ocak, mikrodalga fırın), mutfak, ve portmantosu içerisinde, anahtar teslim şeklindedir.

 OTOPARKLAR 

2+1 dairelerde ise 1 blokta, her katta 2 daire olmak üzere toplam 6 daire bulunmaktadır.
2+1 bloklarda 6 daire için 8 araçlık otopark bulunmaktadır.
Ayrıca site ortak alanımızda bulunan marketin kendine ait market otoparkı bulunmaktadır.

Daire Detayları İçin Resimlerin Üzerine Tıklayıp Detaylı İnceleyebillirsiniz.

Kredi Hesaplama